Тетяна Головко переймається харчуванням дітей в освітніх закладах Сумщини

30 березня у приміщенні Сумської обласної ради відбулося перше засідання робочої групи з вивчення питання організації харчування дітей та поліпшення його якості в освітніх закладах області, популяризації продукції місцевих товаровиробників, сприяння розвитку підприємництва і підвищення престижу області та наповнення місцевих бюджетів.

За словами заступника голови Сумської обласної ради Тетяни Головко, потрібно увагу акцентувати не тільки на товарах місцевих товаровиробників, а й на якості їхньої продукції.

«Нині ми розділили повноваження робочої групи на дві складових: вивчення ситуації з харчування в освітніх закладах Сумської області та, за ініціативи голови обласного парламенту, проведення заходів за участі депутатів облради і місцевих товаровиробників з метою вивчення їхніх проблем та популяризації їхньої продукції на теренах області». Тетяна Іванівна впевнена, що працювати є над чим, але, завдяки спільній кропіткій праці робочої групи, все можна вирішити.

Приміром, зробити держзакупівлі максимально простими та прозорими, дбати про якість продукції, перевіряючи її за необхідності в обласних лабораторіях. Це, безумовно, стане запорукою споживання високоякісних товарів в освітніх закладах Сумщини та задоволених учнів і їхніх батьків.

У ході засідання робочої групи керівництво області запропонувало управлінню комунального майна облради провести аналіз здійснених закупівель за перший квартал цього року, щоб зробити необхідні висновки. Наступним етапом планується зібрати керівників комунальних підприємств, установ, освітніх закладів області для надання їм рекомендацій та юридичної підтримки. 

 

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus