Ukrainian English Polish


Тетяна Головко провела прийом громадян з особистих питань

Сьогодні в обласній раді відбувся прийом громадян з особистих питань, який провела заступник голови ради Тетяна Головко.

До посадовця звернулася представник комунального закладу Сумської облради «Сумський медичний коледж», яка порушила питання фінансового забезпечення заходів з енергозбереження, зокрема заміни вікон.

Тетяна Іванівна уважно вислухала заявника та зазначила, що тема дуже актуальна і проблему обов’язково потрібно вирішувати. Втім наразі в бюджеті на ці цілі кошти не передбачені, тож запропонувала повернутися до цього питання влітку, коли буде перерозподіл вільних залишків обласного бюджету.

Також читайте:

На 28 квітня скликається тринадцята сесія Сумської обласної ради

Голова Сумської обласної ради підписав розпорядження про скликання тринадцятої сесії обласної ради сьомого скликання. Пленарне засідання розпочнеться 28 квітня о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

Детальніше...

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus