Ukrainian English Polish


І знову на порядку денному «Кадетський корпус ім. І .Г. Харитоненка»

Питання розглядалося під час засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту та молодіжної політики.

Голова комісії Ігор Науменко зачитав звернення батьківського комітету, де говориться, що негативна та ганебна інформація про цей іміджевий для області та й України заклад неправдива і безпідставна, має політичний окрас і заважає роботі закладу, де отримують військову виправку 600 кадетів, у тому числі немало дітей пільгових категорій. Батьки заявляють про публічну підтримку керівникам закладу.

Натомість в інших заявах від батьків, колишніх вихованців, які також розглядали депутати, йшлося про непомірні побори та про те, що «керівництво перетворило цей заклад на інструмент власного збагачення». «Ми повинні бути об’єктивні і незаангажовані», - наголосив голова комісії Ігор Науменко.

Наразі в обласній раді працює відповідна комісія, яка вивчає викладені факти. За підсумками її роботи депутати рекомендуватимуть голові обласної ради Володимиру Токарю направити інформацію до правоохоронних органів. Проміжні результати комісії мають бути до 23 березня, остаточні до 13 квітня поточного року.

1 січня 2018 року розпочався черговий етап е-декларування!

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus