Ukrainian English Polish


І знову на порядку денному «Кадетський корпус ім. І .Г. Харитоненка»

Питання розглядалося під час засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту та молодіжної політики.

Голова комісії Ігор Науменко зачитав звернення батьківського комітету, де говориться, що негативна та ганебна інформація про цей іміджевий для області та й України заклад неправдива і безпідставна, має політичний окрас і заважає роботі закладу, де отримують військову виправку 600 кадетів, у тому числі немало дітей пільгових категорій. Батьки заявляють про публічну підтримку керівникам закладу.

Натомість в інших заявах від батьків, колишніх вихованців, які також розглядали депутати, йшлося про непомірні побори та про те, що «керівництво перетворило цей заклад на інструмент власного збагачення». «Ми повинні бути об’єктивні і незаангажовані», - наголосив голова комісії Ігор Науменко.

Наразі в обласній раді працює відповідна комісія, яка вивчає викладені факти. За підсумками її роботи депутати рекомендуватимуть голові обласної ради Володимиру Токарю направити інформацію до правоохоронних органів. Проміжні результати комісії мають бути до 23 березня, остаточні до 13 квітня поточного року.

На 28 квітня скликається тринадцята сесія Сумської обласної ради

Голова Сумської обласної ради підписав розпорядження про скликання тринадцятої сесії обласної ради сьомого скликання. Пленарне засідання розпочнеться 28 квітня о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

Детальніше...

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus