В облраді розглядали звернення трудового колективу СВПУБА

На порядку денному постійної комісії з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту та молодіжної політики – ситуація, що склалась у Сумському вищому професійному училищі будівництва та автотранспорту.

З цього приводу депутати заслухали т. в. о. директора Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації Олену Попову.

Вона повідомила, що зараз ситуація під контролем. Працювали відповідні комісії, вивчалась ситуація, адже після січневих подій, коли під час сильних морозів розмерзлись батареї, колектив висловив недовіру керівнику закладу. Як результат, директора навчального закладу звільнено з посади. Потім звільнилося ще 10 працівників училища. Наразі обов’язки керівника виконує заступник директора з навчально-методичної роботи.

У зверненні, яке надійшло до обласної ради, представники трудового колективу пишуть про нібито корупційні схеми та незаконні фінансові оборудки, які застосовувало керівництво, і просять перевірити вказані факти.

Депутати взяли до відома звернення колективу. Зважаючи на вказані порушення, рекомендуватимуть голові обласної ради направити звернення до правоохоронних органів для перевірки інформації. Також лист буде спрямовано й міському голові Сум, адже заклад фінансується з міського бюджету.

Останнє оновлення на Понеділок, 20 березня 2017, 16:44

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus