Ukrainian English Polish


Депутати обласної ради переймаються питанням якісного харчування дітей

Депутати стурбовані ситуацією, що відбувається навколо освітніх закладів у частині забезпечення якісним харчуванням дітей. «Від освітян області розповсюджується інформація щодо недобросовісних постачальників та зниження якості продуктів харчування», - зазначається у депутатському запиті голови фракції «Радикальної партії» у Сумській обласній раді Наталії Калініченко.

Радикали просять утворити робочу групу по посиленню контролю за якістю харчування в освітніх закладах області, що має на меті розробити план заходів з даного питання з подальшим розглядом на засіданні сесії обласної ради.

До роботи у групі просять залучити комунальний заклад «Лабораторія по контролю за якістю харчових продуктів». Також для врегулювання питання депутати просять посилити підтримку місцевих товаровиробників, а саме, створити єдину обласну базу даних виробників області та відновити популяризацію акції «Вироблено на Сумщині».

Також читайте:

1 січня 2018 року розпочався черговий етап е-декларування!

Увага!
20 березня 2018 року о 10 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus