Ukrainian English Polish


Депутати підтримали запит Андрія Божка щодо проведення перевірки у Сумському кадетському корпусі

У зв’язку з резонансними подіями, які відбулися у Сумському державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус ім І.Г. Харитоненка», депутат Андрій Божок (фракція “УКРОП”) подав депутатський запит.

У документі йдеться, що один з ліцеїстів прямо з навчального корпусу потрапив до лікарні з діагнозом «нервове виснаження» та «нервовий зрив». Тож обранець просить провести перевірку зазначених фактів скарг батьків на «дідівщину» і психологічний тиск на учнів з боку деяких командирів та у разі підтвердження зазначеної інформації притягнути винних осіб до відповідальності.

Депутатський запит підтримано на сесії обласної ради. Його буде направлено до прокурора, начальника Головного управління Національної поліції та начальника управління Служби безпеки області.

 Також читайте:

1 січня 2018 року розпочався черговий етап е-декларування!

Увага!
20 березня 2018 року о 10 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus