Ukrainian English Polish


Депутати підтримали запит Андрія Божка щодо проведення перевірки у Сумському кадетському корпусі

У зв’язку з резонансними подіями, які відбулися у Сумському державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус ім І.Г. Харитоненка», депутат Андрій Божок (фракція “УКРОП”) подав депутатський запит.

У документі йдеться, що один з ліцеїстів прямо з навчального корпусу потрапив до лікарні з діагнозом «нервове виснаження» та «нервовий зрив». Тож обранець просить провести перевірку зазначених фактів скарг батьків на «дідівщину» і психологічний тиск на учнів з боку деяких командирів та у разі підтвердження зазначеної інформації притягнути винних осіб до відповідальності.

Депутатський запит підтримано на сесії обласної ради. Його буде направлено до прокурора, начальника Головного управління Національної поліції та начальника управління Служби безпеки області.

 Також читайте:

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus