«Шевченкові думи переживуть віки» - літературний вечір у Сумському музеї

У Сумському обласному краєзнавчому музеї відбувся літературний вечір «Шевченкові думи переживуть віки», присвячений 203-й річниці від дня народження Т. Г. Шевченка. Організаторами заходу виступили співробітники музею та учасники молодіжних арт-студій м. Суми.

Співробітник музею Аліна Конотоп познайомила гостей із життєвим і творчим шляхом Кобзаря, зокрема історією його подорожей Сумщиною та дружби Т. Г. Шевченка з уродженцями нашого краю.

Молоді поети та співаки виконували як поезії поета, так і власні твори, присвячені Кобзарю. Учасники вечора продемонстрували новаторський підхід до творчості митця, поклавши його вірші на сучасну музику. Атмосферу вечорів ХІХ ст. створили своїм співом дует Наталії Авраменко та Аліни Дудченко.

Не залишилось осторонь і ставлення молоді до сьогодення. Поети-аматори продекламували патріотичні поезії «Зима пішла війною», «Україна – моя країна!» та інші. Варто відзначити виступи члена Національної спілки журналістів, письменниці Анни Коршунової-Шевченко, а також драматурга, автора п’єси «Із Тарасом – через Морок» Людмили Говійної.

Літературна спадщина Тараса Шевченка, безумовно, має помітний вплив на творчий доробок сучасного покоління, читаючи твори Кобзаря, молодь прагне осучаснити їх, долучити якнайширше коло своїх ровесників до надбань видатного майстра слова.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus