Благодійна акція «Серце до Серця»: допоможемо хворим дітям з вадами зору на Сумщині

12 Всеукраїнська благодійна акція «Серце до Серця» цьогоріч проходить під гаслом «Я хочу бачити життя». Триватиме вона з 9 березня до 9 квітня і спрямована на допомогу дітям з вадами зору. Тож волонтери збиратимуть кошти на придбання медичного обладнання для офтальмологічного відділення Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

ОДА та Сумська обласна рада всіляко сприяють організації та проведенню щорічної благодійної акції «Серце до серця» у Сумській області в загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних та лікувально–профілактичних закладах, підтримують ініціативу проведення в рамках щорічної благодійної акції спортивних змагань тощо.

Організатори заявляють, що для більшої прозорості та розвитку довіри, кошти, які збирають у скриньки волонтери, підрахують банківські працівники і одразу перекажуть їх на рахунок Фонду. Загальна сума зібраних коштів на цьому рахунку буде широко висвітлюватися у ЗМІ та стане доступною на сайті Всеукраїнського благодійного Фонду «Серце до Серця».

Збирання коштів для дітей з вадами зору в рамках благодійної акції розпочали 9 березня. Акція триватиме до 9 квітня.

 

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus