Чи дійсно чинився політичний тиск на Лілію Неофітну розбиратимуться Нацполіція та прокуратура

За підписом голови обласної ради Володимира Токаря направлено листи до керівників Головного управління Національної поліції в Сумській області та прокурора Сумської області з проханням з’ясувати хто, за яких обставин та коли здійснював тиск на колишнього головного лікаря комунального закладу Сумської обласної ради «Обласна спеціалізована психіатрична лікарня № 2» Неофітну Л.П.

Справа в тому, що в деяких обласних та всеукраїнських ЗМІ пройшла інформація, що Лілія Неофітна вважає головною причиною її звільнення – політичне переслідування через  небажання вже екс-головного лікаря психлікарні відмовитись від 100 гектарів землі, які були у користуванні очолюваного нею закладу.

У листі голова ради зазначає: «Комунальний заклад Сумської обласної ради «Обласна спеціалізована психіатрична лікарня № 2» належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, управління яким та відповідальність за діяльність якого несе Сумська обласна рада. Призначення та звільнення керівника закладу, укладення з ним контракту і контроль за виконанням його умов теж належить до повноважень обласної ради та її управління майном.

Зазначені звинувачення та повідомлення щодо політичної розправи над колишнім керівником комунального закладу дискредитують як головний представницький орган області – Сумську обласну раду, управління майном обласної ради, так і посадових осіб відповідних органів.

З метою всебічного вивчення порушеного питання та отримання об’єктивної інформації просимо перевірити викладені факти, з’ясувати хто, за яких обставин та коли здійснював тиск на колишнього головного лікаря комунального закладу Сумської обласної ради «Обласна спеціалізована психіатрична лікарня № 2» Неофітну Л.П.

Ураховуючи значний суспільний резонанс порушеного питання та негативний розголос у ЗМІ, з метою уникнення необґрунтованих маніпуляцій з приводу його політизації просимо провести перевірку наданої інформації у найкоротші терміни.

Обласна рада зацікавлена у плідній співпраці з правоохоронними органами, насамперед щодо захисту прав людини і громадянина, а також виявлення правопорушень, що негативно впливають на діяльність органів влади та місцевого самоврядування».

 

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus