Керівництво області переймається проблемами дітей, які потребують допомоги

13 березня в обласній раді відбулася робоча зустріч на якій обговорювали питання подальшого розвитку галузі охорони здоров`я на Сумщині та соціальний захист дітей, які нині знаходяться у Сумському обласному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко, перший заступник голови ОДА Олександр Марченко, заступник голови ОДА Ірина Купрейчик, начальник відділу охорони здоров`я ОДА Сергій Бутенко, очільник управління майном обласної ради Дмитро Нагорний торкалися фінансових аспектів функціонування соціальної галузі та охорони здоров`я.

Присутні акцентували увагу на змінах до Стратегії розвитку «Сумщина-2020» та до Програми соціально-економічного розвитку області в частині поліпшення роботи обласних закладів охорони здоров`я. На нараді було ухвалено питання щодо надання додаткових площ для функціонування Обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів та виділення фінансів для облаштування їдальні в закладі. Ці питання будуть розглянуті депутатами на засіданнях профільних депутатських комісій і згодом виноситимуться на сесію Сумської облради.

За словами Тетяни Головко, керівництво області повинно перейматися проблемами  дітей, які потребують допомоги.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus