Ukrainian English Polish


Олександр Будник просить підтримати спортсменів і виділити кошти для ремонту спортзали

Депутат звернувся з відповідним депутатським запитом під час останньої сесії обласної ради.

«Відділення дзюдо Сумської обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Динамо» є базовим для Федерації дзюдо у Сумській області. Його вихованці складають левову долю збірних із дзюдо Сумської області різних вікових категорій. Завдання відділення – не лише розвиток спорту вищих досягнень, а й розвиток фізичної культури і масового спорту, зміцнення здоров’я дітей і молоді, популяризація здорового способу життя», - йдеться у запиті.

Олександр Будник зазначає, що наразі заняття проводяться у спортивній залі школи «Динамо», що по вулиці Римського-Корсакова, 5. Зала знаходиться у непридатному для занять стані – пошкоджені стіни, відсутність теплоізоляції, старі вікна, які вже давно відслужили своє. А відтак нерідко температура у залі не підіймається вище +14С, що небезпечно для здоров’я дітей.

Відповідно до кошторисних розрахунків вартість робіт з капітального ремонту приміщення, а саме – заміна вікон, ремонт стін та утеплення фасаду складає 298 000 гривень.

Депутати підтримали запит, його направлено для розгляду керівникам області. 

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 13 березня 2017, 16:27

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus