Ukrainian English Polish


Робочий візит на Середино-Будщину обласних депутатів та голови ОДА

Відбулася робоча поїздка голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Клочка та депутата обласної ради Сергія Науменка на Середино-Будщину.

Посадовці відвідали Державне підприємство «Середино-Будський лісгосп», де ознайомилися з умовами роботи. Також голова ОДА та обласний депутат відвідали Середино-Будську центральну районну лікарню і поспілкувалися з медпрацівниками, які висловили проблемні питання, що сьогодні існують у галузі охорони здоров’я Середино-Будщини.

Наприкінці зустрічі Микола Олексійович та Сергій Іванович відвідали виставку, організовану Будинком дитячо–юнацької творчості та провели особистий прийом громадян у приміщенні районної державної адміністрації.

Також голова ОДА Микола Клочко, депутати обласної ради Сергій Науменко та Олег Бояринцев зустрілися з керівництвом ОТГ Зноб-Новгородської селищної ради. Було розглянуто проблемні питання, які виникли у новоствореній громаді. 

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 10 березня 2017, 15:55

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus