Напередодні професійного свята привітання приймали землевпорядники Сумщини

У Сумах з нагоди святкування Дня землевпорядника заступник голови обласної ради Тетяна Головко та заступник голови ОДА Микола Подопригора привітали працівників Держгеокадастру Сумщини.

У привітальному слові Тетяна Іванівна зазначила, що запорукою збереження і дбайливого використання земельних ресурсів Сумщини є відповідальність, досвід, професійність та любов до рідної землі тих, хто пов’язав своє життя із професією землевпорядника.

«Водночас нинішні часи ставлять перед вашою службою відповідальні завдання. Це стосується інвентаризації, розмежування земель, проведення її оціночної вартості, контролю за охороною та використанням земельних ресурсів, встановлення меж населених пунктів. Приємно відзначити, що ви справляєтеся з розв’язанням цих важливих завдань», - акцентувала увагу заступник голови обласної ради.

Тетяна Іванівна висловила впевненість, що сумлінна й наполеглива праця землевпорядників області й надалі сприятиме раціональному використанню та охороні землі, підвищенню рівня життя людей. Наостанок побажала працівникам Держгеокадастру та їхнім родинам здоров’я, миру, сил та наснаги, благополуччя та нових звершень у справі збереження нашого безцінного багатства.

За вагомий внесок в галузі земельних відносин, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов'язків подяками обласної ради було нагороджено начальника відділу розпорядження землями сільськогосподарського призначення Головного Управління Держгеокадастру у Сумській області Ірину Прокопенко та начальника управління Держгеокадастру у Конотопському районі Сумської області Ірину Сопрун.

Професійне свято – День землевпорядника – відзначається в Україні щорічно у другу суботу березня з 1999 року, коли таким чином Указом Президента № 1556/99 була підтримана ініціатива Державного комітету України з земельних ресурсів і Спілки землевпорядників України.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus