Ukrainian English Polish


Депутати облради просять відреставрувати пам’ятку архітектури 19 століття в Охтирці

Депутати фракції «Відродження» у Сумській облраді ініціюють реставрацію архітектурної пам’ятки кінця 19 століття у місті Охтирка. Мова йде про будівлю колишньої чоловічої гімназії по вул. Сумській, 4, яка з 1991 року діє як Охтирська гімназія.

Капітальний ремонт основного приміщення закладу, розпочатий ще у 2008 році, до цього часу не завершений. Наразі пам’ятка у занедбаному стані та розвалюється на очах. Ще пару холодних сезонів і її центральний корпус буде важко врятувати.

Анатолій Тронь і Юрій Меєрович подали спільний депутатський запит, яким просять під час внесення змін до облбюджету-2017 врахувати кошти на реконструкцію гімназії — на умовах співфінансування з міського бюджету Охтирки. Проектно-кошторисна документація вже виготовлена.

«Будемо робити все, щоб діти й педагоги нарешті дочекалися відремонтованого центрального корпусу і щоб Охтирська гімназія й надалі прославляла місто та область на всеукраїнських і міжнародних конкурсах», — відзначив Анатолій Тронь.

Запит депутатів був підтриманий.

1 січня 2018 року розпочався черговий етап е-декларування!

Увага!
20 березня 2018 року о 10 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus