Тетяна Головко взяла участь у відкритті жіночої консультації в Ромнах

Заступник голови обласної ради взяла участь у відкритті жіночої консультації, яка відчинила свої двері після проведення капітального ремонту. Захід відбувся за участі міського голови Сергія Салатуна, начальника управління охорони здоров’я  ОДА Сергія Бутенка, представників міської влади, обласних, міських депутатів.

На ремонт консультації витратили 500 тисяч грн – 350 тис. грн було залучено з місцевого бюджету, ще 150 тис. грн додали спонсори.

Головний лікар Роменської ЦРЛ Валентина Гунькова показала відремонтовану та облаштовану жіночу консультацію, розповіла про призначення кабінетів. А також зазначила, що заклад обслуговує жінок м. Ромни та сільської місцевості Роменського району загальною чисельністю понад 33 тис. та наглядає понад 700 вагітних. Щорічно до акушерів-гінекологів приходять понад 50 тис. відвідувачів, виконується понад 500 амбулаторних операцій, в денному стаціонарі лікується понад 500 хворих. Медична допомога надається кваліфікованим медичним персоналом.

На базі жіночої консультації для молодих пар, які вступають у шлюб, проводиться дошлюбне консультування, функціонує «Школа відповідального батьківства». Проведений капітальний ремонт значно покращить умови праці медичних працівників, якість надання медичної допомоги і умови перебування в консультації жіночого населення району.

В ході поїздки Тетяна Головко разом з начальником управління охорони здоров’я ОДА Сергієм Бутенком вручили контракт новопризначеному головному лікарю першої спеціалізованої лікарні м.Ромни Володимиру Кульбачному. До цього Володимир Петрович виконував обов’язки головного лікаря з жовтня 2015 року.

Останнє оновлення на П'ятниця, 10 березня 2017, 11:15

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus