У Сумах відбулися змагання з плавання, присвячені пам’яті загиблого в АТО Максима Савченка

4-5 березня в Сумах на базі школи № 7 уже втретє проходили Всеукраїнські змагання з плавання, присвячені пам’яті загиблого в АТО земляка, капітана ЗСУ Максима Савченка.

Організаторами заходу виступили КУ ССШ № 7, яка носить ім’я Героя та Благодійний фонд «Сагасітас-Україна».

Командир взводу, заступник командира мінометної батареї 95-ї аеромобільної бригади загинув під Лисичанськом 19 липня 2014 року. Тоді йому було всього 25.

Щороку змагання приурочують до дня народження Максима Савченка і щоразу вони стають все більш популярними. Цьогоріч до обласного центру приїхало близько 300 спортсменів з київської школи Яни Клочкової, Харкова, Лозової, Полтави, Комсомольська, Шостки та, звичайно ж, із Сум.

Діти віком від 6  до 17 років змагалися в різних вікових категоріях, видах плавання, естафеті, тому в своїх видах переможцями стали майже 70 спортсменів.

Відвідала змагання і мама Максима – Марина Савченко. «Я поспілкувалася з юними спортсменами, розповіла про життя сина, як він дбайливо ставився до своїх товаришів і підлеглих, кажучи: «Для мене головне, щоб ви були живі». А сам не зміг оминути смерті, виконуючи бойові завдання», – розповіла мати загиблого. Вона побажала всім тільки спортивних перемог, щоб діти ніколи не дізналися, що таке війна, і щоб їх ніколи не спіткала біль втрати.

Представник «БФ Сагасітас-Україна» Михайло Подолін передав слова вітання спортсменам і від батька Максима – Сергія Савченка, який зараз знаходиться в АТО.

Нагороди дітям – грамоти, медалі, пам'ятні календарі з портретом Максима Савченка, брелоки – вручали Марина Савченко, директор сьомої школи Олександра Деменко і представник БФ «Сагасітас-Україна» Михайло Подолін.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus