Тетяна Головко відвідала Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка

2 березня заступник очільника Сумської обласної ради Тетяна Головко з робочим візитом побувала в КЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка».

Приводом для відвідування цього навчального закладу стало її бажання ознайомитися з робочою атмосферою училища. «Мені дуже цікаво подивитися, в яких умовах виховуються майбутні вчителі, чи є все необхідне для комфортного навчального процесу студентів. Я знаю, що у цьому закладі готують висококваліфікованих педагогів початкової школи», - сказала Тетяна Іванівна.

А подивитися в навчальному закладі дійсно було на що. Заступнику голови облради показали робочі приміщення, спортивну базу для тренувань як студентів, так і дошкільнят. Тетяна Головко з інтересом відвідала Музей народознавства та скарбницю духовності даного закладу – Музей педагогічної спадщини А. С. Макаренка.

За словами заступника директора з виховної роботи Анастасії Ворони, Лебединське педагогічне училище вже багато років поспіль є флагманом базової підготовки майбутніх учителів початкових класів. «Ми маємо досить кваліфікованих викладачів, які знання, всю душу вкладають у студентів. Приємно усвідомлювати, що й спортивна база навчального закладу також досить на високому рівні – тож пишаємося багатьма видатними спортсменами», - розповіла Анастасія Матвіївна.

Тетяна Головко була приємно вражена побаченим. «Я задоволена тим, що саме комунальний заклад Сумської обласної ради є флагманом серед інших подібних закладів області. Ми, депутати, у свою чергу, робитимемо все від нас залежне, щоб училище процвітало й продовжувало надавати якісну освіту», - наголосила заступник голови обласної ради.

Тетяна Головко не так давно оприлюднила звернення про потребу придбання килима для занять із панкратіону в Лебединському педучилищі. А 24 лютого на сесії Сумської обласної ради депутати вже проголосували за виділення на ці цілі 75 000 грн.

До слова, КЗ СОР «Лебединське педагогічне училище імені А.С. Макаренка» починає свою історію ще з 1930 року. У 2009-му воно ввійшло до низки кращих закладів освіти й науки України, які своєю звитяжною працею змінюють інтелектуальний та економічний потенціал України, її суверенітет. Заклад включено до видання «Флагман освіти України», нагороджено пам’ятним знаком. До речі, саме у Лебединському училищі проходять Педагогічні читання з Гуманної педагогіки. 

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus