Служба зайнятості за робочий день працевлаштовує 91 особу в тісній співпраці з роботодавцями

Обласна служба зайнятості координує взаємодію між усіма учасниками ринку праці: місцевими органами влади, роботодавцями, профспілками, громадськими організаціями та безробітними.

Опитування роботодавців області довело, що служба зайнятості спроможна вирішувати їх кадрові проблеми, завжди йде у ногу з часом, розширюючи та удосконалюючи свої сервіси, та є надійним партнером на ринку праці. Незважаючи на складну ситуацію, яка склалася на ринку праці області, служба зайнятості за один робочий день у 2016 році забезпечувала роботою в середньому 91 особу.

У 2016 році кількість роботодавців, які співпрацювали з центрами зайнятості, становила 5,3 тисячі (на 1,9% більше, ніж у 2015-му). Кількість вакансій становила 29,2 тис.У порівнянні з відповідним періодом попереднього року, кількість зареєстрованих вакансій збільшилася на 4,0 тисячі. 

За сприяння служби зайнятості роботу отримали 22,9 тис. осіб, що на 4,1% більше, ніж у відповідному періоді попереднього року. Серед загальної кількості клієнтів служби зайнятості, які працевлаштувалися у 2016 році, кожний третій - цеособа, яка отримала роботу до набуття статусу безробітного. 109 безробітних започаткували власну справу за рахунок отримання виплати допомоги по безробіттю одноразово.

Прийнято 334 рішень про компенсацію єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. У громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 8,3 тис. осіб, що на 2,5 % більше, ніж у 2015 році.

Види робіт, які затверджені як суспільно корисні це - впорядкування пам’ятників, меморіальних комплексів, благоустрій та озеленення територій населених пунктів, придорожніх смуг, ремонт об’єктів соціальної сфери, інформаційно-роз’яснювальна робота по наданню житлових субсидій, роботи в архівах з документацією тощо.

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 03 березня 2017, 11:49

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus