Виступи артистів Сумського академічного театру драми та музичної комедії імені Щепкіна підкорили киян

Сумчани завжди пишалися своїм провідним закладом культури області – театром драми та музичної комедії імені М.С.Щепкіна, його історією, здобутками. А артисти відповідають щирою любов’ю, прагнуть подарувати глядачам естетичну насолоду.

І, до речі, не лише вдома, на рідній сцені, а й під час гастролей. Нещодавно «щепкінці» виступили на сцені Київського академічного театру юного глядача на Липках. Кияни так приймали наших артистів, що вони показали три вистави замість запланованих двох. А по  закінченні вистав глядачі стоячи вітали слобожанських майстрів сцени.

Столичним шанувальникам Мельпомени гості запропонували казку «Лускунчик» Е. Т. А. Гофмана, постановник Роман Козак, і «Хто винен?» за п’єсою І. Карпенка-Карого «Безталанна» (режисер-постановник Антон Меженін).

Після блискучого виступу сумських артистів, на ім’я директора театру Щепкіна Миколи Юдіна надійшов лист від голови Національної спілки театральних діячів України, народного артиста України Богдана Струтинського. Він подякував керівникові та колективу за їх талант, досвід, прагнення вдосконалюватися. І наголосив, що театр ім..Щепкіна давно став візитною карткою Сум, головною театральною сценою області та справжнім національним форпостом національної культури та духовності всієї України.

Відомий поціновував мистецтва впевнений, що виступи «щепкінців» збагатили і прикрасили насичене театральне життя столиці.

За словами керівника театру Миколи Юдіна, такий успіх відбувається не без підтримки обласного керівництва, яке приділяє неабияку увагу комунальному закладу облради. Так, навіть нещодавно відбулася інспекція закладу, де було вирішено повністю довести до ладу один із основних обласних культурних центрів Сумщини. Для цього з обласного бюджету планується виділити близько 3,5 млн. грн. на реконструкцію другого поверху будівлі, гримерних, коридорів. Ще по 850 тисяч планується вкласти у реконструкцію малої сцени та на облаштування спеціальних підйомників для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Процес реконструкції реально завершити за 4-5 років. Це все сприяє настрою як самих артистів так і глядачів.

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus