Милосердя та любов – у кожний дім Сумщини

Тепло у душі та турбота про тих, хто нас оточує – це ті людські риси, які роблять навколишній світ кращим. Як любов змушує нас забути різницю між добром та злом, так і милосердя не дає жодних шансів зневазі, байдужості та жорстокості.

Упродовж десяти років уособленням милосердя на Сумщині є обласний благодійний фонд з однойменною назвою. Символічно, що своє 10-річчя ця організація відзначає на початку Великого Посту. Це саме той час, коли ми повинні робити добрі справи, зігрівати нужденні душі.

Весна – це час ніжності, небайдужості та любові. Із такими ж почуттями був організований святковий концерт «Щаслива родина – міцна Україна» з нагоди 10-ї річниці роботи вищевказаного благодійного фонду. Захід відбувся 1 березня у Сумській обласній філармонії .

На урочистостях були присутні Народний депутат України Олександр Сугоняко, очільники області та міста, духовенство, родини Сумщини. Заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко не приховуючи щирих емоцій подякувала тим, хто додає у цей світ більше добра та людяності. «Ви завжди проводите свята для багатодітних родин, матерів-одиначок, вдів і вдівців, сімей, де є діти-інваліди, а останні два роки – й для родин воїнів, загиблих у зоні АТО. Для цих людей – це можливість зібратися разом, познайомитися і поділитися враженнями, отримати від інших частинку любові, співчуття, підтримки», - сказала Тетяна Іванівна. Обласна рада завжди з розумінням і милосердям ставиться до проблем багатодітних родин, і надалі робитиме все, аби такі сім’ї почувалися захищеними, зазначила заступник очільника обласних парламентарів.
За словами координатора Міжфракційного депутатського об’єднання Верховної Ради України з впровадження дитячих Програм у Сумській області, голови правління СОБФ «Милосердя» Раїси Вороненко, допомагати тим, хто цього потребує – важлива місія.

«Мені дуже приємно бачити усмішки на обличчях дітей та вогонь у батьківських очах. Давайте зробимо разом цей світ трошки добрішим», - звернулася до присутніх Раїса Павлівна.

За материнську і батьківську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов їх всебічного розвитку, любов до родини й Батьківщини сім’ї Обуховських (Свеса, Ямпільський район) та Гордієнків ( м.Лебедин) були нагороджені Подяками від Сумської обласної ради. Відзначила заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко й родину Кривогузів із Конотопа. Тетяна Кривогуз має дитину-інваліда Анастасію, яка навчається в 9 класі. Дівчинка поглиблено вивчає англійську та німецьку мови. Сама ж матір надає всебічну допомогу не тільки своїй дитині, а й іншим дітям-інвалідам, які мають у цьому потребу.

До слова, нині на Сумщині проживає майже 5 тисяч багатодітних родин, в яких виховується близько 14 тисяч дітей. Більше 100 родин залишилися без своїх рідних через війну на Сході. Саме для них важлива підтримка таких Фондів, як Милосердя.

Святкову атмосферу усім присутнім на концерті подарували виступи талановитих артистів та юних зірок Сумщини.

Останнє оновлення на Середа, 01 березня 2017, 16:11

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus