Володимир Токар у програмі телеканалу СТС «Даю слово»

Голова обласної ради Володимир Токар став гостем студії телеканалу СТС. У програмі «Даю слово» разом із ведучою говорили про роботу депутатського корпусу, порозуміння між депутатськими фракціями, плани на посаді голови ради.

«Ми завжди прийматимемо ті рішення, які від нас чекають люди», - зазначив Володимир Токар. Також він акцентував увагу на тому, що без порозуміння з ОДА робота області приречена на провал, тому спікер обласного парламенту знаходить спільну мову з Миколою Клочком. Однією з головних задач вважає впровадження всіх тих рішень, які приймають депутати.

У студії також йшла мова про кадрові зміни, бюджет, як допомагає досвід підприємництва в роботі місцевого самоврядування. Щодо кадрових питань, то в області 127 комунальних підприємств, установ та закладів. 23 з них – без керівників, там були виконуючі обов’язки. На минулій сесії призначені на вакантні посади 6 керівників. Тобто третина директорів підприємств, де не було взагалі очільників.

Назвав Володимир Токар і головні статті розході обласного бюджету. Так, на охорону здоров’я цьогоріч заплановано виділити 714 млн грн., на освіту – 519 млн грн.,  на соцзахист – 149 млн грн., на культуру і спорт – 74 та 42 млн грн. відповідно. Для учасників АТО в обласному бюджеті на 2017 рік передбачено 9 млн грн.

Більш детально дивіться повну версію ефіру за посиланням: 

Останнє оновлення на Вівторок, 28 лютого 2017, 13:26

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus