Під час святкування Масляної красногорівці отримали подарунки, передані сумчанами

Минулої п’ятниці, напередодні візиту волонтерів та активістів Сумщини до міста-побратима Сум – Красногорівки, Донецької області, голова обласної ради Володимир Токар зустрівся з радником керівника Красногорівської ВЦА Михайлом Подоліним.

Вони обговорили проблеми жителів деокупованого міста, очільник депутатського корпусу пообіцяв посприяти у вирішенні окремих проблем його жителів. Також голова ради передав дітям красногорівської школи мистецтв необхідні для роботи в гуртках та секціях настільні електролампи.

Півтора місяці тому Володимир Токар придбав за власний кошт для дітей, які займаються в студії образотворчого мистецтва, планшети, ватман, пензлі для малюванні, фарби та інше приладдя. У вдячність юні художники написали для голови ради дві картини – пейзаж з видами Баку та олійною фарбою візитівку Сум – Альтанку. Тож керівник депутатського корпусу і зараз не залишив дітей без подарунків.

Загалом до Красногорівки минулими вихідними відправився вантаж із призами до свята Масляної та Фестивалю традиційної української кухні.

Вісімнадцять тисяч гривень виділив ПАТ «Сумбуд». На ці гроші були куплені мультиварки, електроплити звичайні та індукційні, праски, електрочайники, електром’ясорубки, блендери. Ректор СНАУ допоміг борошном та олією, які також роздали мешканцям Красногорівки. БФ «Сагасітас-Україна» передав сто заохочувальних призів для дітей та дорослих. Іван Романюк надав власні кошти для паливно-мастильних матеріалів, а керівник обласного волонтерського руху Андрій Герман допоміг із доставкою вантажу.

На самому ж святі, звісно, було весело та гамірно, не дивлячись на складну військову ситуацію. Дві команди – місцевого училища та аграрного технікуму змагалися у приготуванні гетьманської юшки, яку мали змогу спробувати всі бажаючі. Саме містяни й вибирали за власним смаком переможця. В результаті підрахунку голосів ним стала команда аграрного технікуму. 

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus