Міжнародна організація з міграції готова допомагати об’єднаним територіальним громадам Сумщини

Сьогодні до обласної ради завітав представник Міжнародної організації з міграції Алі Чабук, аби зустрітися з заступником голови Тетяною Головко. Вони обговорювали ситуацію щодо формування та реалізації політики у сфері протидії людьми в Сумській області й надання фінансової допомоги новоствореним об’єднаним територіальним громадам.

У ході розмови порушувалося питання ідентифікації та допомоги постраждалим від торгівлі людьми в рамках Меморандуму про співпрацю між обласною радою та ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини». Також розглядалися перспективи розвитку ОТГ, зокрема їх часткове фінансування Міжнародною організацією з міграції за принципом: на один вкладений долар США МОМ планує надати аналогічну суму. Мова йде про стимулювання трудових мігрантів, які заробляють кошти за кордоном і мають бажання вкласти їх у розвиток власного підприємництва, або відкриття господарств на території об’єднаних територіальних громад. Інший напрямок – за такою ж схемою МОМ може надати гроші для створення інфраструктурних об’єктів, або комунальних підприємств у громадах.

Алі Чабук з робочим візитом перебував на Сумщині декілька днів. За цей час він відвідав чотири ОТГ, ознайомився з їх роботою, вивчав проблемні питання, що потребують інвестицій. Представник МОМ розповів керівникам громад та їх жителям про можливості розвитку бізнесу на територіях

Тетяна Головко у ході розмови зазначила, що обласна рада готова підтримувати таку співпрацю Міжнародної організації з міграції з об’єднаними територіальними громадами Сумщини. «Якщо буде така підтримка з вашого боку, обласна рада готова виступити гарантом співпраці та, при можливості, допомогти коштами для проектів ОТГ з обласного бюджету», - наголосила посадовець.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 23 лютого 2017, 14:42

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus