У планах керівництва області – повністю завершити процес реконструкції театру ім. Щепкіна

Вчора керівники області – голова ОДА Микола Клочко та заступник голови обласної ради Тетяна Головко відвідали з робочим візитом Сумський обласний театр драми та музичної комедії ім. М.Щепкіна. Вони ознайомилися з роботою закладу та окреслили проблеми, які терміново потребують втручання обласної влади.

За словами Тетяни Іванівни поряд з красивими відремонтованими фасадом, глядацькою залою та сценою не видно пошарпаних гримерок, коридорів та інших приміщень, що потребують ремонту. Також тут відсутні умови для людей з обмеженими фізичними можливостями.

«Проінспектувавши театр, ми переконалися, що тут не все зроблено і його реконструкція не завершена, – зазначив Микола Клочко. – Я бачу, що виконано лише третину необхідної роботи. Тому обласна державна адміністрація, обласна рада та Сумська міська рада домовилися про співпрацю щодо вирішення цього питання повністю».

«Оглянувши приміщення, ми дійшли висновку, що один із основних обласних культурних центрів Сумщини треба повністю довести до ладу. Для цього з обласного бюджету планується виділити близько 3,5 млн. грн. на реконструкцію другого поверху будівлі, гримерних, коридорів. Ще по 850 тисяч планується вкласти у реконструкцію малої сцени та на облаштування спеціальних підйомників для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Ми доведемо цю інформацію до депутатів і, сподіваюся, вони дослухаються до наших пропозицій, аби фінансово підтримати театр драми та музичної комедії», - додала Тетяна Головко.

Голова ОДА говорить, що процес реконструкції реально завершити за 4-5 років. А якщо міська рада виконає свою частину зобов’язань, а саме реконструює театральну площу, то спільними зусиллями область отримає сучасний театр європейського зразка.
Директор театру Микола Юдін подякував облдержадміністрації, обласній раді за те, що не залишають театр наодинці з проблемами, а допомагають їх вирішувати.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus