Ukrainian English Polish


Тетяна Головко провела прийом громадян з особистих питань

Під час особистого прийому громадян, який відбувся 20 лютого, до заступника голови обласної ради Тетяни Головко звернулися дві мешканки регіону.

Жінки підняли питання переводу психічно-хворих людей із будівлі по вул. Лучанській (колишня Свердлова) до нещодавно зданих в експлуатацію приміщень Сумського обласного психоневрологічного диспансеру.

За їх словами, вони стурбовані тим, що наразі піднімається питання створення єдиного медичного містечка на вул. Ковпака, куди, за планами, має переїхати обласна клінічна лікарня. А психічно-хворих пропонується розмістити у хірургічному корпусі обласної лікарні.

Тетяна Іванівна наголосила, що наразі це питання лише на розгляді і спеціалісти вирішують навантаження на бюджет, можливості переведення лікарні тощо. «Мова йде про покращення якості лікування всіх, без винятку, хворих. Зрозуміло, що проблема досить серйозна і до її вирішення треба підходити виважено. Тому обов’язково буде врахована думка громадськості», - акцентувала увагу присутніх заступник голови ради.

Також читайте:

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus