Ukrainian English Polish


У двох школах Сумщини репрезентували Всеукраїнський проект «Розумники»

Проект, в основі якого - освітні ігрові ресурси, репрезентували Роменській та Недригайлівській СЗОШ представники мультимедійного видавництва «Розумники».

Під час заходу були присутні заступник голови обласної ради Тетяна Головко та заступник голови ОДА Микола Подопригора. Тетяна Іванівна говорить, що ігри мотивують дітей – розвивають логіку, пам’ять та креативне мислення. Саме тому, граючись, молодшим школярам легше навчатись. «Окрім того ми повинні дати учням можливість правильного використання дівайсів – нетбуків, планшетів, смартфонів, бо вони є невід’ємною частиною нашого життя. Діти розцінюють комп’ютери і гаджети не як навчальні засоби, а лише як джерело розваг – і це неправильно. Тому мета експерименту – використовувати комп’ютер і мультимедіа – аби вчитися», - наголосила заступник голови обласної ради.

Проект «Розумники», ініційований Міністерством освіти і науки України, базується на спеціальних сучасних педагогічних іграх захоплюючих програмах, які дозволяють дітям отримати міцні й глибокі знання з предметів шкільної програми. Ці ігри відповідають вимогам сучасної школи. Простота й доступність управління дозволяють дітям самостійно працювати з програмою. Електронні освітні ігрові ресурси базуються на ПК, планшетах та інтерактивних дошках, тож ними можна користуватися як у школі, так і вдома.

Розробляла навчальні матеріали команда ІТ-фахівців спільно з науковцями та освітянами – з методистами та вчителями-практиками. Комп’ютерні програми повністю відповідають навчальним програмам Міносвіти, з якими працюють більшість українських шкіл.

У Недригайлові, окрім репрезентації «Розумників», керівники Сумщини відвідали опорну школу і спільно з очільниками району обговорили перспективи розвитку цього навчального закладу. Тетяна Головко зазначила, що наміри щодо поліпшення умов навчання і перебування дітей у школі серйозні, тож з боку обласної ради обов’язково буде підтримка.

На 28 квітня скликається тринадцята сесія Сумської обласної ради

Голова Сумської обласної ради підписав розпорядження про скликання тринадцятої сесії обласної ради сьомого скликання. Пленарне засідання розпочнеться 28 квітня о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

Детальніше...

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus