Анатолій Річкаль провів прийом громадян з особистих питань

Учора, 13 лютого, до першого заступника голови обласної ради Анатолія Річкаля на прийом з особистих питань записалися п’ять жителів області. Проблеми, з якими приходили мешканці Сумщини, стосувалися абсолютно різних аспектів життя.

Так, молода жінка з Буринського району, дитина якої хвора на ДЦП, просила фінансової допомоги на лікування донечки. Анатолій Якович уважно вислухав молоду маму, поспілкувався із нею щодо реабілітаційних заходів для дитини та пообіцяв позитивно розв’язати питання.

Знов-таки з Буринського району до першого заступника очільника ради звернулася родина одиноких пенсіонерів з проханням посприяти у влаштуванні їх до обласного геріатричного пансіонату ветеранів війни та праці. Анатолій Річкаль задля з’ясування цього питання запросив до себе головного лікаря закладу Людмилу Красильникову. Вона зазначила, що пансіонат розрахований на 300 людей, а нині тут проживає 181 пацієнт і 12 переселенців. Тож для пари місце є, необхідно лише пройти процедуру оформлення відповідних документів. Анатолій Якович дав доручення керівникам Буринського району посприяти у оформленні всіх паперів та поселенні пари похилого віку до обласного геріатричного пансіонату.

Відвідувачі з Сум порушили особисті проблеми, а також розвитку дитячого спорту, підтримку талановитих дітей-спортсменів.

З усіх порушених питань, які Анатолій Річкаль взяв на особистий контроль, були дані доручення працівникам виконавчого апарату.

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus