Ukrainian English Polish


Анатолій Річкаль провів прийом громадян з особистих питань

Учора, 13 лютого, до першого заступника голови обласної ради Анатолія Річкаля на прийом з особистих питань записалися п’ять жителів області. Проблеми, з якими приходили мешканці Сумщини, стосувалися абсолютно різних аспектів життя.

Так, молода жінка з Буринського району, дитина якої хвора на ДЦП, просила фінансової допомоги на лікування донечки. Анатолій Якович уважно вислухав молоду маму, поспілкувався із нею щодо реабілітаційних заходів для дитини та пообіцяв позитивно розв’язати питання.

Знов-таки з Буринського району до першого заступника очільника ради звернулася родина одиноких пенсіонерів з проханням посприяти у влаштуванні їх до обласного геріатричного пансіонату ветеранів війни та праці. Анатолій Річкаль задля з’ясування цього питання запросив до себе головного лікаря закладу Людмилу Красильникову. Вона зазначила, що пансіонат розрахований на 300 людей, а нині тут проживає 181 пацієнт і 12 переселенців. Тож для пари місце є, необхідно лише пройти процедуру оформлення відповідних документів. Анатолій Якович дав доручення керівникам Буринського району посприяти у оформленні всіх паперів та поселенні пари похилого віку до обласного геріатричного пансіонату.

Відвідувачі з Сум порушили особисті проблеми, а також розвитку дитячого спорту, підтримку талановитих дітей-спортсменів.

З усіх порушених питань, які Анатолій Річкаль взяв на особистий контроль, були дані доручення працівникам виконавчого апарату.

Також читайте:

На 28 квітня скликається тринадцята сесія Сумської обласної ради

Голова Сумської обласної ради підписав розпорядження про скликання тринадцятої сесії обласної ради сьомого скликання. Пленарне засідання розпочнеться 28 квітня о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

Детальніше...

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus