Анатолій Річкаль нагородив переможців відкритого чемпіонату Буринського району з футзалу

У Бурині відбулося підбиття підсумків та нагородження переможців відкритого чемпіонату Буринського району з футзалу сезону 2016-2017 років та концертно-спортивна програма.

На святі був присутній перший заступник голови обласної ради, срібний призер чемпіонату України з футзалу серед ветеранів Анатолій Річкаль. Він подякував землякам за організацію чудового турніру, який зібрав одних із кращих гравців району з футзалу. Анатолій Якович привітав спортсменів, побажав їм спортивної наснаги та нових перемог і вручив Грамоти Сумської обласної ради Василю Подольчаку та Олександру Доценку. Також Грамотою був нагороджений колишній футболіст член Національної спілки журналістів України, поет, письменник Іван Житник.

Перший в історії Буринського району та міста Буринь чемпіонат з футзалу розпочався 26 листопада минулого року за ініціативи Василя Подольчака, заступника голови Федерації футболу Буринщини, голови організаційного комітету з міні-футболу Буринського району, голови організаційного комітету з проведення  відкритої першості району з футзалу, депутата Буринської міської ради. Василь Васильович організував і прекрасно провів безліч турнірів, серед них – й тепер уже історичний відкритий чемпіонат Буринщини з футзалу.

Переможцями відкритого чемпіонату Буринського району з футзалу сезону 2016-2017 років стали: бронзові нагороди першості вибороли гравці команди «Гранум», срібні нагороди – гравці команди «Едем» (Буринь). Першим чемпіоном в історії Буринського району стала команда «Базис» (Буринь).

Кубки та нагороди переможцям вручили перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль та керівництво району.

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus