Тетяна Головко відкрила семінар для працівників органів місцевого самоврядування

«Іти у ногу з часом та набувати нових професійних знань – беззаперечний атрибут роботи справжнього сучасного державного службовця», - так вважає заступник голови обласної ради Тетяна Головко.

На цьому вона наголосила під час відкриття короткострокового семінару «Забезпечення ефективності діяльності місцевих рад». Він розпочався 13 лютого у Сумському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій і має на меті підвищення фахових знань працівників органів місцевого самоврядування. Тренінг організований для секретарів сільських, селищних, міських (міст районного значення) рад.

Тетяна Головко, звертаючись до присутніх, акцентувала увагу на тому, що здобуття нового досвіду, підвищення кваліфікації та обмін набутими знаннями – це елементи роботи працівника державних структур, без яких нині просто неможливо.

Заступник очільника облради порадила не витрачати дорогоцінний час та взяти від семінарів максимально більше потрібної інформації задля поліпшення своїх кваліфікаційних навичок. «Бажаю бути вам передвісниками реформ та нести здобуті на цих семінарах знання у свої райони. Проведіть цей час для себе та для Сумщини з користю», - додала Тетяна Іванівна. 

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus