Славне минуле й відроджене сьогодення фізкультурно-спортивного товариства «Спартак»

«Залишатися на висоті та продовжувати дарувати талановитих спортсменів області та всій Україні», – такі побажаннями висловив перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль в ОДА, підсумовуючи роботу фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» за минулий рік.

За словами Анатолія Яковича, завдяки наполегливій праці тренерів та вольовій підготовці спортсменів, спартаківці неодноразово виходять на старти різноманітних змагань та із гідністю представляють Сумщину і на обласному, і на всеукраїнському рівнях. «Наша область має талановите спортивне покоління. Ми повинні пам’ятати про те, що завдяки їх гідній фізичній підготовці й маємо не одного достойного спортсмена. Від всього обласного депутатського корпусу хочу подякувати всім спортсменам та їх тренерам за роботу, яку вони виконують задля інтересів нашої області», - наголосив перший заступник очільника Сумської облради.

За словами заступника голови ОДА Івана Боршоша, саме завдяки таким людям, як трудовий колектив товариства та гідних спортсменів, ми формуємо здорову націю.

За вагомий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури та спорту, плідну працю та високий професіоналізм Анатолій Річкаль відзначив кращих спортсменів.

До слова, всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Спартак» має свою величну історію ще з 20-х років минулого століття. Нині це вагомий фундамент для тих, хто і нині продовжує славні спартаківські традиції та приумножує спортивну славу товариству. 

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus