Тетяна Головко відвідала з робочим візитом обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Заступник голови обласної ради Тетяна Головко ознайомилася з роботою обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. У ході візиту відбулася ділова розмова з ректором навчального закладу Юрієм Нікітіним.

Він розповів, що цей виш – найбільший центр підвищення кваліфікації вчителів області, де щорічно проходять курси понад 4,5 тисячі педагогічних працівників. За ініціативи ректора почалася активна робота науково-педагогічних кадрів закладу над підвищенням рівня престижності інституту. А це – відкритість і доступність наукових та методичних ресурсів, міжнародна співпраця, методична допомога об’єднаним територіальним громадам тощо.

Нині виш займає серйозні позиції у міжнародних рейтингах. Так, на регіональному рейтингу він має другу позицію після СумДУ. За січневою версією рейтингу Webometrics Ranking Web of Repostories електронний репозитарій наукових публікацій інституту післядипломної педагогічної освіти увійшов до 30-ки кращих і посів 28 місце в Україні. Сайт Сумського ОІППО увійшов до сотні кращих ресурсів ВНЗ у рейтингу Webometrics, посівши 63 позицію з 341 пункту.

Під час розмови Тетяна Іванівна поцікавилася питанням партнерських стосунків у галузі освіти та наукових досліджень. Ректор зазначив, що цей напрямок є пріоритетним на поточний рік, хоча робота велася і до цього. Так, були укладені угоди з Казахським національним університетом імені Аль-Фарабі, Телавським державним університетом імені Якоба Гогебашвілі (Грузія) та Державною Вищою Східноєвропейською Школою в Перемишлі (Польща).

«На сьогодні проведено перемовини та отримані усні домовленості на підписання угоди між нашим навчальним закладом та Нижньосілезьким центром підвищення кваліфікації вчителів (Польща). Крім того, наш інститут у рамках розширення надання якісних освітніх послуг співпрацює з 14 вищими навчальними закладами України та близько 20 науковими установами та громадськими організаціями області», -  розповів Юрій Нікітін.

І додав, що інститут має досвід у сфері надання психологічної допомоги в адаптації й реабілітації дітей переселенців з окупованих територій та ветеранів – учасників бойових дій АТО, які переживають поствоєнний синдром, що зацікавив і грузинських партнерів, і надалі дозволив працювати у цьому складному питанні.

Тетяна Головко відзначила важливість конструктивної взаємодії інституту післядипломної освіти з вишами інших країн та нові проекти, які впроваджуються у навчальному закладі. «Я впевнена, що ви робите добру справу, оскільки всі новації підхоплюються педагогами. А професію вчителя обирають лише ті, хто має велике бажання вдосконалюватися самому, ділитися своїми знаннями та виховувати справжніх патріотів своєї країни. Особливо в сьогоднішніх умовах роль педагога в українському суспільстві є неоціненною», - зазначила заступник голови ради. Вона подякувала керівництву та викладачам вишу за роботу, направлену на розвиток педагогіки області.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 08 лютого 2017, 14:18

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus