Володимир Токар: «В області має бути дієве самоврядування»

Сьогодні відбулося засідання Ради регіонального розвитку при голові ОДА. На заході були присутні керівник обласного депутатського корпусу Володимир Токар, заступники голови ОДА, очільники РДА, районних рад та об’єднаних територіальних громад області.

Присутні розглядали нагальні питання для життєдіяльності Сумщини. Серед іншого – встановлення індивідуальних газових лічильників у домівки громадян, передачу закладів освіти та медицини ОТГ, закупівлю медичного обладнання для обласного онкодиспансеру, шкільних автобусів тощо.

Так, мова йшла про виплату заробітної плати за січень учителям об’єднаних територіальних громад. Директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі Олександр Сітак зазначив, що повністю з освітянами розрахувалися лише в трьох ОТГ – Березівській, Дружбівській і Шалигінський. Ще в п’яти – розрахуються до кінця тижня. А три громади – Зноб-Новгородська, Боромлянська і Миропільська затягують із виплатою зарплатні.

Володимир Токар наголосив на тому, що така ситуація викликає занепокоєння. Керівники ОТГ повинні бути активними і вирішувати проблеми місцевого самоврядування, оскільки вони запропонували свої кандидатури на виборах, тож мають виконувати покладені на них повноваження. «В області має бути дієве самоврядування», - зазначив голова обласної ради. Він акцентував увагу на тому, що готовий допомагати керівникам ОТГ. Але у них повинно бути бажання працювати.

Перший заступник голови ОДА Олександр Марченко детально доповів про можливість закупівлі спеціального обладнання для проведення променевого лікування за допомогою іонізуючого випромінювання для обласного онкодиспансеру. «Це повинен бути спільний проект обласного та районних бюджетів з фінансуванням, пропорційним чисельності населення. Він стане другим подібним задумом, який маємо втілити в життя. Перший ми вдало провели, зробивши спільними зусиллями Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Тож цього року треба закупити необхідне медичне обладнання для онкодиспансеру».

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 07 лютого 2017, 16:56

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus