Ukrainian English Polish


Едуарда Пінчука одноголосно обрано секретарем постійної депутатської комісії

На своєму черговому засіданні депутати з постійної комісії Сумської обласної ради з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров'я, материнства та дитинства обрали секретаря.

Голова постійної комісії Магомед Галаєв запропонував обрати на цю посаду Едуарда Пінчука (Радикальна партія Олега Ляшка). Вибір не випадковий, адже Едуард Іванович – у недавньому учасник антитерористичної операції, був тяжко поранений, тож лікування та реабілітація тривають і досі. Але він активно займається громадською, волонтерською діяльністю, допомагає своїм виборцям у вирішенні соціально-побутових проблем.

Обрали Едуарда Пінчука секретарем постійної комісії обласної ради з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства одностайно. Сам кандидат не голосував, оскільки мав конфлікт інтересів відповідно до статті 35 Закону України «Про запобігання корупції» та статті 59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у зв’язку з обранням секретаря постійної комісії.

 

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus