Тетяна Головко провела робочу зустріч із депутатами Путивльської районної ради

Заступник голови обласної ради Тетяна Головко провела робочу зустріч із депутатами Путивльської районної ради Анатолієм Яковлєвим та Вячеславом Коленковим. Місцеві обранці обговорили нагальні питання роботи Путивльської райради, проблеми регіону, зокрема, відновлення роботи фельдшерського пункту в селі Бобине, який обслуговує чотири села: Бобине, Товченникове, Плохівка та Піщики.

Тетяна Головко зазначила, що зі свого боку керівництво облради звернеться до управління охорони здоров’я ОДА та Путивльської райради задля вирішення питання функціонування фельдшерського пункту та задоволення потреб у послугах медичного обслуговування сільського населення. «Ми прикладемо максимум зусиль, аби відновити роботу фельдшерського пункту», - завірила заступник голови обласного парламенту.

Ще одним питанням, яке порушив Вячеслав Коленков, було забезпечення автобусного маршруту Путивль-Червоне Озеро-Чаплище. «Враховуючи, що відстань між населеними пунктами і райцентром становить 22 км, в селах проживають 372 особи, з них – більшість людей похилого віку, тому автобусне сполучення між селами та райцентром є необхідним для життєдіяльності населених пунктів. Втім для приватних перевізників цей маршрут є нерентабельним, тому вони відмовляються їздити в зазначені села», - розповів депутат.

Тетяна Головко запропонувала районним обранцям подати документи від органу місцевого самоврядування на конкурс проектів і намагатися отримати кошти ДФРР на закупівлю автобусу. А, в разі виграшу, утримання комунального транспорту та запровадження можливих пільгових перевезень покласти на бюджет зазначених сіл та Путивля.

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus