Анатолій Річкаль: «За останні роки відбулися помітні зміни в розвитку спорту Великописарівського району»

Минулими вихідними відбулися традиційні змагання з волейболу серед учнів загальноосвітніх закладів Великописарівщини на кубок і призи президента Сумської торгово-промислової палати.

Змагання проводяться з 2010 року. Цьогоріч почесним гостем на їх відкритті став перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль. Посадовець привітав учасників першості району зі святом спорту, побажав їм успіхів у чесній і безкомпромісній боротьбі та досягнення поставленої мети. За вагомий внесок у розвиток і популяризацію фізичної культури та спорту у Великописарівському районі Анатолій Річкаль вручив Почесні грамоти Сумської обласної ради президентові Сумської торгово-промислової палати Костянтину Макаренку та директорові Ямненської ЗОШ I-III ступенів Іванові Кальченку.

«За останні роки відбулися помітні зміни в розвитку спорту Великописарівського району. Про це свідчать результати спортивних змагань. Приємно, що вони стосуються не лише дитячого волейболу, а й досягнень дорослих. Так, за підсумками обласної спартакіади 2016 року команда депутатів Великописарівського району здобула почесне перше місце у змаганнях з волейболу, а також її представники увійшли до збірної Сумщини, яка гідно представила нашу область на всеукраїнському рівні», – наголосив Анатолій Річкаль.

За словами голови Великописарівської районної ради Дмитра Сипка, завдяки увазі до розвитку волейболу та щорічному проведенню змагань учні району мають помітні успіхи. Так, у 2012-2013 навчальному році команда юнаків Великописарівського району у складі Ямненської ЗОШ посіла третє місце на обласних змаганнях; у 2010-2011 та у 2011-2012 навчальних роках команда дівчат Великописарівщини зайняла, відповідно, друге та перше місця в області; у 2014-2015 та 2015-2016 навчальних роках юнаки району у складі Великописарівської спеціалізованої школи посіли, відповідно, перше та друге місця, а команда дівчат, навпаки, друге та перше місце. Тренують спортсменів Сергій Сінянський, Світлана Середа та Олександр Коломієць.

«Ми готові й надалі підтримувати волейбол на Великописарівщині, бо від цього залежить майбутнє цих прекрасних талановитих дітей. Тож нам не байдуже, в яких умовах вони будуть займатися спортом, розвиватися», – підкреслив Костянтин Макаренко.

Він вручив переможцям цьогорічних змагань – команді Великописарівської спеціалізованої школи I-III ступенів – кубок президента Сумської торгово-промислової палати та медалі. Медалі за друге місце вибороли вихованці Добрянського НВК, за третє місце – учні Заводської ЗОШ.

Всі учасники змагань отримали м’ячі та солодкі призи від президента Сумської ТПП. Костянтин Макаренко пообіцяв подарувати переможцям іменні форми для занять волейболом.

Під час ознайомлення з роботою Великописарівської спеціалізованої школи, на базі якої проходили фінальні змагання з волейболу, керівництвом області та району, за пропозицією Костянтина Макаренка, була обговорена ініціатива щодо запровадження щорічної практики – ремонту за бюджетні кошти спортивної зали школі, команда якої здобуде перемогу в районних змаганнях з волейболу. Сподіваємося, ініціатива буде підтримана і діти Великописарівщини отримають додатково чудову мотивацію для подальших занять спортом.

Також читайте:

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus