Тетяна Головко: «Від того, як працює вчитель, залежить хто і як будуватиме державу»

У Сумах урочисто завершився обласний етап всеукраїнського конкурсу «Вчитель року». Переможцям випала честь представляти у столиці не тільки свою школу чи район, а й усю область.

20 кращих освітян області впродовж конкурсних днів демонстрували свою професійну майстерність, знання з теорії та методики викладання предмету та готовність зробити освіту якісною і доступною для кожної дитини.

Привітати кращих з кращих прийшла і заступник голови обласної ради Тетяна Головко. Звертаючись до присутніх вона наголосила, що саме від того, як працює вчитель, залежить, хто і як будуватиме державу, розвиватиме Україну і творитиме громадянське суспільство. Тетяна Іванівна  подякувала організаторам, учасникам конкурсу й акцентувала увагу на тому, що ми повинні сьогодні заохочувати професіоналів бути ще кращими. Також заступник голови облради виконала почесну місію – вручила грамоти переможцям у своїх номінаціях та Подяки обласної ради голові профспілки педагогів Сумщини Сергію Осадчому та ректору Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Юрію Нікітіну.

Варто зазначити, що закриття конкурсу стало справжнім святом для освітян області. Конкурсантів приїхали привітати їх родини та колективи, тож нагородження у кожній номінації завершувалося радісними обіймами і морем квітів.

Кращими у своїх номінаціях стали:

«Початкові класи» - Карпенко Олена Олексіївна, учитель початкових класів Шосткинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1.

«Інформатика» - Яценко Станіслав Григорович, учитель інформатики Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені М.О. Лукаша.

«Музичне мистецтво» - Новікова Валентина Миколаїна, учитель музичного мистецтва Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. В. Стрельченко.

«Біологія» - Якименко Інна Миколаївна, учитель біології Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus