Ukrainian English Polish


Володимир Токар подякував небайдужим жителям Сумщини за допомогу мирному населенню Авдіївки

Голова обласної ради Володимир Токар подякував усім депутатам та небайдужим жителям Сумщини, які долучилися до збору благодійної допомоги жителям Авдіївки.

Про це, зазвичай, не говорять, втім майже всі депутатські фракції обласної ради одразу вирішили простягнути руку допомоги військовим і мирним жителям фронтового міста.

Увечері 1 лютого до постраждалої Авдіївки, де залишились без тепла та світла понад 17 тисяч жителів, з яких 2,5 тисяч дітей, наша область направила близько 30 тонн речей першої необхідності. Туди прямують 3 вантажних автомобілі, один з яких везе дизельне паливо.

Постраждалим від артилерійських обстрілів відправлено продукти харчування, зокрема картоплю, муку, крупи, цукор, олію, консерви, солодощі тощо. Серед непродовольчих товарів – теплий одяг, ковдри, медикаменти, генератори та інше.

Гуманітарну допомогу продовжують збирати у Департаменті цивільного захисту облдержадміністрації на вул. Шевченка, 9 у Сумах.

Найближчим часом Сумщина планує відправити другий ешелон вантажних автомобілів до Авдіївки. Кожна, навіть невеличка допомога, стане у пригоді постраждалим.

Також читайте:

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus