Ukrainian English Polish


Депутат обласної ради долучився до акції «Допоможи розстріляній Авдіївці!»

Звечора 31 січня на всю Ямпільщину було кинуто заклик: «Допоможемо розстріляній Авдіївці!» У режимі цілковитої напруги працювали Ямпільська районна рада, селищні, міська, сільські ради.

Керівники підприємств і установ Ямпільщини, зокрема Свеський Держлісгосп, Ямпільське комунальне підприємство «Агролісгосп», підприємці підняли людей на благодійну справу. Депутат Сумської обласної ради, генеральний директор ОКАП «Сумиоблагроліс» Костянтин Товстуха, який у цей час працював у районі, голова РДА Ірина Панченко та голова Ямпільської районної ради Ольга Губар доклали всіх зусиль, щоб акція «Допоможи розстріляній Авдіївці!», набула якнайширшої підтримки. І вже зранку, 1 лютого, біля районної державної адміністрації завантажилась машина гуманітарної допомоги.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 01 лютого 2017, 16:00

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus