Ukrainian English Polish


Маленький ювілей Дружбівського ВПСК «Доблесть»

Днями Дружбівський військово-патріотичний клуб «Доблесть» відзначив перший 5-річний ювілей з дня свого створення.

Зі святом ювілярів привітав депутат Сумської обласної ради, генеральний директор комунального підприємства «Сумиоблагроліс» Костянтин Товстуха, Він від початку утворення клубу переймається його проблемами і допомагає їх вирішувати.

Про те, що в житті прикордонного міста залізничників дитячий клуб відіграє неабияку роль, свідчить той факт, що на свято юних спортсменів прибули Дружбівський міський голова Євген Харитоненко, Ямпільський районний військовий комісар Андрій Примаченко, керівник побратимів, членів Глухівського військово-патріотичного спортивного клубу «Мужність» Кирило Ященко.

Поважні гості відзначили особливий внесок керівника ВПСК «Доблесть» Олексія Котлярова у справу виховання підростаючого покоління в дусі патріотизму, шанобливого ставлення до надбань батьків.

- Найголовніше, - сказав мер Дружби Євген Харитоненко, - що в позаурочний час діти займаються спортом, допомагають старшим облаштовувати сквери міста, захоронення воїнів. Зі спортивних районних, обласних, республіканських змагань додому юні дружбівчани без нагород ніколи не повертаються.

Ювіляри, вихованці Олексія Котлярова, змагалися у стрільбі з духової рушниці, підтягуванні, виясняли, хто краще і швидше може розібрати та зібрати автомата. Призи й почесні грамоти отримав кожен учасник змагань. А потім ще довго за чаєм та тортом обговорювали юні патріоти вільної України своє молоде буття у славному місті Дружба.

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus