Родіон Дученко: «Ми повинні берегти пам'ять про патріотів нашої країни»

Вона казала: «Життя – це боротьба, а боротьба – це справжнє життя», і жила, бо боролась. Він прагнув волі, а його ім`я було під жорстоким «табу». Але попри усі труднощі та життєві колізії Олена Теліга та Олег Ольжич своїм проникливим художнім словом наближали світлу годину визволення України.

З нагоди вшанування пам`яті українських лицарів духу 25 січня у Сумській обласній науковій бібліотеці відбувся літературно-музичний вечір. У заході взяв участь депутат Сумської обласної ради Родіон Дученко.

«Сьогодні ми згадуємо відомих поетів, громадських діячів і дисидентів радянської епохи, які поклали своє життя на вівтар незалежності нашої країни. Аналізуючи ті страшні минулі часи, хочеться акцентувати увагу на сучасних активістах. Чи можуть вони порівняти себе з тими героями, які йшли по життю, ніби по лезу ножа, під великою напругою небезпеки? Щоб навчитися любити свою землю так, як вони, ми повинні берегти пам'ять про справжніх патріотів», - сказав народний обранець.

Також депутат облради додав, що ми живемо у часи незалежної України, яку ми зобов’язані зробити щасливою для майбутніх поколінь.

Віддати шану Ользі Телізі та Олегу Ольжичу на літературно-музичний вечір прийшли також громадський діяч Ганна Приходько, Заслужена артистка України Алла Ластовецька та інші відомі персоналії в мистецькому колі.

Декламування віршів Олени Теліги та виступ із авторською піснею про Олега Ольжича від члена Спілки письменників України Людмили Ромен стало феєричним апогеєм творчого вечора пам`яті тих, хто свідомо обрав собі тернисту й небезпечну долю боротьби в ім`я високої мети – визволення Батьківщини.

Останнє оновлення на Четвер, 02 лютого 2017, 15:52

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus