Ukrainian English Polish


Висока державна відзнака – учителю з Кролевця Ользі Медвідь

Указом Президента України «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України» за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, справу консолідації українського суспільства, багаторічну сумлінну працю звання «Заслужений учитель України» присвоєно кролевчанці Ользі Медвідь.

Ольга Юріївна багато років успішно працює вчителем Кролевецької спеціалізованої школи I–III ступенів № 3. Її вихованці – переможці олімпіад і конкурсів, демонструють міцні знання. Тож колеги, учні, їхні батьки, громада щиро вітають пані Ольгу з визнанням і зичать здоров’я, добра, краси та невтомної життєвої активності.

Безумовно, ця висока державна відзнака додасть педагогу ще більшого стимулу для спрямування своєї професійної, громадської та творчої діяльності на розвиток рідного краю та України.

Останнє оновлення на Четвер, 02 лютого 2017, 15:51

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus