Діти Красногорівки подарували голові Сумської облради картини з видами Сум і Баку

Сьогодні, 25 січня, відбулася зустріч керівника Красногорівської військово-цивільної адміністрації Олега Ліванчука з головою Сумської обласної ради Володимиром Токарем.

Олег Ліванчук отримав направлення в Сумський обласний госпіталь для проходження обстеження й лікування. Зранку він приїхав до закладу, і тільки-но став на облік, як йому зателефонували з ОДА та обласної ради. Володимир Токар запропонував відвідати пана Ліванчука в госпіталі, втім той вирішив приїхати сам для особистого знайомства з головою ради.

Олег Ліванчук завітав до керівника депутатського корпусу не з пустими руками. Справа в тому, що минулого тижня Володимир Токар передав для Красногорівської школи мистецтв приладдя для малювання. Діти вирішили віддячити за подарунки і намалювали дві картини. Акварельними фарбами був написаний пейзаж з видами Баку – там більш як десять років свого життя прожив Володимир Токар, а олійною фарбою – візитівка Сум – Альтанка.

Директор школи Мистецтв Ольга Кіцманюк, передаючи картини, попросила подякувати голові Сумської облради за допомогу і бути в дорозі обережним з картиною, написаною олійною фарбою, бо вона не встигла навіть висохнути.

Передаючи такі подарунки, Олег Ліванчук почав дякувати Володимиру Токарю за підтримку та допомогу, а той, у свою чергу, сказав, що треба дякувати дітям Красногорівки, які продовжують мати надію жити в щасливій країні. Йому дуже сподобалися картини, він був зворушений і схвильований. Коли розкрили картину з видами Баку, Володимир Миколайович одразу упізнав місця, де пройшли роки його молодості. На картині написано "С благодарностью за те, що ми разом. За допомогу та підтримку".

Володимир Токар побажав гостеві одужання, сказав, що у нашому госпіталі працюють кваліфіковані лікарі, створені необхідні умови для лікування, а ще запросив голову Красногорівської ВЦА на сесію обласної ради і пообіцяв всіляку підтримку мешканцям Красногорівки

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus