Депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха зустрівся з керівництвом Краснопільщини

У Краснопіллі депутат Сумської обласної ради, генеральний директор Сумського обласного комунального підприємства «Сумиоблагроліс» Костянтин Товстуха разом з очільником районної ради Віталієм Савоненком, головою РДА, депутатом обласної ради Юрієм Яремчуком обговорили ряд нагальних для регіону проблем, перспективи розвитку лісового господарства та деревообробної галузі.

Розглядалися також питання постачання палива освітнім, культурнім та медичним установам, малозабезпеченим верствам населення, інвалідам, ветеранам війни та праці, воїнам АТО. До речі, всі сім’ї учасників антитерористичної операції на сході країни, як було відзначено під час наради, дровами на зиму забезпечені повністю.

Депутат обласної ради Костянтин Товстуха, керівники району обговорили не тільки перспективи реформ у сфері самоврядування, освіти, охорони здоров’я, а й шляхи подолання труднощів, пов’язаних з впровадженням змін у життя.

 Також читайте:

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus