Депутат Сумської обласної ради Едуард Пінчук – для розвитку культури

За сприяння депутата Сумської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Едуарда Пінчука в селі Тучному Білопільського району частково проведено ремонт сільського будинку культури, на який депутат виділив сто тисяч депутатських коштів.

За ці кошти зробили ремонт коридорів, східців, замінили двері, частину вікон, пофарбували стіни тощо.

Коли роботи були виконані, Едуард Пінчук разом з головою фракції Радикальної партії Олега Ляшка в Сумській обласній раді Наталією Калініченко відвідали оновлений заклад культури.

Побачене приємно вразило: і вікна, і двері, і стіни, і підлога, і східці.

«Якісно і вчасно виконав роботи наш колега-будівельник, депутат Білопільської районної ради від РПЛ Сергій Кисельов. В приміщені зараз затишно і по-сучасному красиво», – говорить Наталія Калініченко.

Не менш приємно вражений сільський голова Олена Шуляк, яка від імені односельців подякувала Едуарду Пінчуку: «Ми, звичайно, вже кілька років виділяємо з місцевого бюджету кошти і намагаємось відремонтувати повністю приміщення будинку культури. Воно велике, побудоване у 1976 році. В глядацькій залі – великі вікна, які ми вже замінили на сучасні. Великі коридори, східці. В цьому ж приміщенні розташована сільська бібліотека та мала глядацька зала, куди підведене опалення.  Роботи багато і коштів цей об'єкт вимагає великих. Сподіваємося, що наступного року відремонтуємо глядацьку залу, − зазначила Олена Іванівна Шуляк. − В будинку культури займається багато колективів, працюють гуртки. Так як Будинок культури почав опалюватись, то сюди приїздять відпочивати молодь з навколишніх сіл. Для них та наших односельців ми намагаємось створити всі умови, аби їм було зручно і комфортно відпочивати».

Не залишити Тучне без уваги і в наступному році пообіцяв радикальний депутат Едуард Пінчук.

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus