Тетяна Головко: «Об`єднані територіальні громади – місцеве самоврядування, за яким майбутнє»

Заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко та заступник очільника ОДА Микола Подопригора привітали новообраних сільських, селищних, міських (міст районного значення) голів об’єднаних територіальних громад, які приїхали до обласного центру на навчання за професійною програмою «Місцеве самоврядування».

Навчання-семінар для керівників органів місцевого самоврядування традиційно організовано обласною радою спільно з державним закладом післядипломної освіти «Сумський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій». Під час чотириденного самовдосконалення новообрані сільські, селищні, міські (міст районного значення) голови об`єднаних територіальних громад набиратимуться досвіду організаторської та керівної роботи.

За словами Тетяни Головко, учасники семінару мають чудову можливість отримати нові знання від провідних фахівців. «Ви серед перших обраних на такі високі посади і, я впевнена, що у вас обов’язково все вийде, в тому числі й за підтримки фахівців Сумської обласної ради та ОДА», - сказала Тетяна Іванівна.

Посадовець додала, що об’єднані територіальні громади – це місцеве самоврядування, за яким майбутнє. Учасники семінару мали змогу поспілкуватися із посадовцями та отримати відповіді на свої запитання.

Заступник спікера депутатського корпусу порадила керівникам органів місцевого самоврядування Сумщини використати час навчання з найбільшою користю, не зупинятися на досягнутому, постійно займатися самоосвітою.

Професійна програма проводитиметься з 16 до 19 січня 2017 року й включає у себе консультації, лекції та тематичні зустрічі учасників семінару із кваліфікованими спеціалістами. Цього разу кількість бажаючих підвищити свої кваліфікаційні навички у СЦПО сягає 14 осіб.

Також читайте:

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus