Депутати пропонують створити окрему сервісну компанію на базі Охтирського управління бурових робіт

Юрій з депутатської фракції «Відродження» звертається до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-Міністра, голови правління НАК «Нафтогаз України», голови правління ПАТ «Укрнафта», народних депутатів України, голів Сумської обласної ради та адміністрації з проханням посприяти у створенні управління бурових робіт як окремої сервісної компанії у структурі ПАТ «Укрнафта» саме на базі Охтирського управління бурових робіт.

На думку депутата, це питання є надзвичайно актуальним у зв’язку з ліквідацією Охтирського УБР, яке працювало з 1961 року. Підприємство має сучасну базу виробничого обслуговування, яка включає всі необхідні підрозділи та устаткування для забезпечення технологічного процесу спорудження свердловин. Освоєно горизонтальний метод буріння. До того ж майже половина нерозвіданих ресурсів пов’язана саме з надрами східного регіону, де працюють найпотужніші підприємства ПАТ «Укрнафта»: НГВУ «Охтирканафтогаз», Качанівський ГПЗ, на незначній відстані знаходиться ще одне нафтогазовидобувне управління «Полтаванафтогаз».

Ситуація з Охтирським УБР має негативні соціально-економічні наслідки, адже є реальною загрозою для зупинки одного з провідних, бюджетоутворюючих підприємств – НГВУ «Охтиканафтогаз», де працюють більше 3 тисяч людей. Під час грудневої сесії 22 грудня 2016 депутат звернувся з депутатським запитом щодо доцільності утворення управління бурових робіт саме на базі Охтирського УБР.

Юрій Меєрович просить втрутитись у розв’язання питання вище керівництво держави та області. Депутати запит підтримали.

Також читайте:

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus