Ukrainian English Polish


Вікторія Мурич переймається питанням залізничного сполучення між Ромнами та Києвом

Представниця фракції ВО «Свобода» у Сумській обласній раді Вікторія Мурич просить невідкладно розглянути питання щодо поновлення графіку руху пасажирського потягу №760/759 «Кременчук-Київ» через станцію Ромни, додатково ввівши зупинку на території Роменського району на станції Андріяшівка.

Відповідний депутатський запит вона оприлюднила під час грудневої сесії обласної ради. Зокрема йдеться про те, що пряме залізничне сполучення із Києвом мешканці Роменщини отримали 4 листопада 2016 року, коли «Укрзалізниця» внесла зміни у розклади та маршрути окремих пасажирських поїздів. Однак, відповідно до телеграми Південної залізниці від 06 грудня 2016 року, графіки руху були змінені, тож люди позбавлені залізничного сполучення зі столицею.

Запит підтримано і направлено до голови Сумської обласної державної адміністрації для розгляду порушеного питання та надання депутату відповіді по суті.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 12 січня 2017, 11:50

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus