Ukrainian English Polish


Відбулась історична перша сесія Дружбівської міської об’єднаної територіальної громади

Після завершення довготривалої виборчої епопеї учора, 29 грудня, відбулась перша сесія Дружбівської міської об’єднаної територіальної громади. Відкрив засідання голова виборчої комісії Михайло Єрьоменко.

Він зачитав присутнім депутатам, обраним громадою, підсумки рішень комісії і привітав з перемогою на виборах на посаду мера Дружбівської міської об’єднаної територіальної громади Євгена Харитонова.

Таємним голосуванням присутніх на сесії депутатів секретарем Дружбівської міської об’єднаної територіальної громади майже одноголосно було обрано Інну Родоман.

На історичній сесії міської ради першої об’єднаної територіальної громади в районі були присутні й виступили з привітаннями депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха та голова Ямпільської РДА Ірина Панченко.

Сьогодні сесія продовжить свою роботу.

Останнє оновлення на П'ятниця, 30 грудня 2016, 11:18

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus