Відбулась історична перша сесія Дружбівської міської об’єднаної територіальної громади

Після завершення довготривалої виборчої епопеї учора, 29 грудня, відбулась перша сесія Дружбівської міської об’єднаної територіальної громади. Відкрив засідання голова виборчої комісії Михайло Єрьоменко.

Він зачитав присутнім депутатам, обраним громадою, підсумки рішень комісії і привітав з перемогою на виборах на посаду мера Дружбівської міської об’єднаної територіальної громади Євгена Харитонова.

Таємним голосуванням присутніх на сесії депутатів секретарем Дружбівської міської об’єднаної територіальної громади майже одноголосно було обрано Інну Родоман.

На історичній сесії міської ради першої об’єднаної територіальної громади в районі були присутні й виступили з привітаннями депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха та голова Ямпільської РДА Ірина Панченко.

Сьогодні сесія продовжить свою роботу.

Останнє оновлення на П'ятниця, 30 грудня 2016, 11:18

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus