Ukrainian English Polish


Володимир Токар пообіцяв всебічну підтримку новообраним керівникам територіальних громад

Вчора відбулася нарада з керівниками об’єднаних територіальних громад та районних державних адміністрацій. Привітати та поспілкуватися з новообраними очільниками прийшли голова ОДА Микола Клочко, голова обласної ради Володимир Токар та начальник Головного управління Національної поліції в Сумській області Микола Лушпієнко.

Перші керівники області відзначили, що сьогодні держава надає величезні повноваження і великі фінансові ресурси для ОТГ. «Тож вашими головними завданнями будуть реальні перетворення та реформи в кожному селі й містечку. Найближчим часом ви маєте ухвалити місцеві бюджети, затвердити програми соціально-економічного розвитку своїх територій і активно взятися до роботи, залучивши громадських активістів, кожного жителя вашої громади», - звернувся до присутніх Микола Клочко.

Володимир Токар від імені обласної ради пообіцяв всебічну підтримку керівникам громад і наголосив, що його двері завжди відкриті і він готовий до конструктивної спільної роботи. «Люди вам повірили. Це не тільки успіх, але й величезний тягар. Жителі хочуть мати відремонтовані дороги, працюючі школи, ФАПи, клуби. Вони хочуть жити на освітлених вулицях і користуватися всіма благами цивілізації. Тож не підведіть своїх виборців. Працюйте на благо. Створюйте нові робочі місця. Нехай люди відчують краще життя. І я бажаю вам на цьому нелегкому шляху сил, наснаги, терпіння», - звернувся до новообраних керівників голова обласної ради.

У цьому році Сумщина зробила значний прорив у напрямку створення об’єднаних громад. Якщо минулоріч в області була лише одна громада, то наразі їх 16.

Обговорити формат подальшої роботи з поліцією запропонував керівникам ОТГ Микола Лушпієнко. «Працівник поліції має бути ближчим до людей. Адже його завдання – забезпечувати правопорядок, розкриття злочинів, їх профілактику, – зазначив він. – Тож давайте спільно випрацюємо формат наших взаємовідносин».

Кожен із керівників ОТГ, котрі були на нараді, вже чітко окреслив перші кроки своєї роботи.

Інформація прокурора області про результати діяльності органів прокуратури Сумської області за 8 місяців 2017 року.


Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus