Володимир Токар пообіцяв всебічну підтримку новообраним керівникам територіальних громад

Вчора відбулася нарада з керівниками об’єднаних територіальних громад та районних державних адміністрацій. Привітати та поспілкуватися з новообраними очільниками прийшли голова ОДА Микола Клочко, голова обласної ради Володимир Токар та начальник Головного управління Національної поліції в Сумській області Микола Лушпієнко.

Перші керівники області відзначили, що сьогодні держава надає величезні повноваження і великі фінансові ресурси для ОТГ. «Тож вашими головними завданнями будуть реальні перетворення та реформи в кожному селі й містечку. Найближчим часом ви маєте ухвалити місцеві бюджети, затвердити програми соціально-економічного розвитку своїх територій і активно взятися до роботи, залучивши громадських активістів, кожного жителя вашої громади», - звернувся до присутніх Микола Клочко.

Володимир Токар від імені обласної ради пообіцяв всебічну підтримку керівникам громад і наголосив, що його двері завжди відкриті і він готовий до конструктивної спільної роботи. «Люди вам повірили. Це не тільки успіх, але й величезний тягар. Жителі хочуть мати відремонтовані дороги, працюючі школи, ФАПи, клуби. Вони хочуть жити на освітлених вулицях і користуватися всіма благами цивілізації. Тож не підведіть своїх виборців. Працюйте на благо. Створюйте нові робочі місця. Нехай люди відчують краще життя. І я бажаю вам на цьому нелегкому шляху сил, наснаги, терпіння», - звернувся до новообраних керівників голова обласної ради.

У цьому році Сумщина зробила значний прорив у напрямку створення об’єднаних громад. Якщо минулоріч в області була лише одна громада, то наразі їх 16.

Обговорити формат подальшої роботи з поліцією запропонував керівникам ОТГ Микола Лушпієнко. «Працівник поліції має бути ближчим до людей. Адже його завдання – забезпечувати правопорядок, розкриття злочинів, їх профілактику, – зазначив він. – Тож давайте спільно випрацюємо формат наших взаємовідносин».

Кожен із керівників ОТГ, котрі були на нараді, вже чітко окреслив перші кроки своєї роботи.

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus