Ukrainian English Polish


Бюджетна комісія погодила зміни щодо міжбюджетних трансфертів

Сьогодні відбулося останнє в поточному році засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва. Його провів вже новий голова комісії – Микола Березін.

На порядку денному – питання погодження змін до дохідної та видаткової частин обласного бюджету Сумської області на 2016 рік у частині міжбюджетних трансферів. Зокрема, передбачено субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у розмірі 4 млн 622 тис. грн. Субвенції на здійснення державних програм соціального захисту у 2016 році, на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого палива та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу – 2 млн. 100 тисяч грн. 991 тис грн. - субвенція на пільги та житлові субсидії на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот.

Також планується, що місцеві бюджети отримають кошти на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим родинам, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, на будівництво житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь у АТО.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus